O projekte

 

Komfortné dispozície

Dostatok miesta a svetla v každom byte

Na výber máte z 2 až 6 izbových bytov. Či sa rozhodnete pre menší alebo väčší byt v každom nájdete dostatok svetla a miesta pre vaše komfortné bývanie. Pri návrhu každého bytu sme kládli dôraz, aby ste vo svojom novom byte mali maximálny úložný priestor.

Ponuka bytov

Exkluzívne technológie

Podlahové vykurovanie a stropné chladenie

Ako jeden z mála bytových projektov na Slovensku ponúkame v štandarde bytu STROPNÉ CHLADENIE a podlahové vykurovanie, ktroré sú zárukou každého zdravého bývania. Úsporu Vašich mesačných nákladov Vám zabezpečí solárny ohrev vody. Kedykoľvek si budete mocť prezrieť na svojom počítači alebo tablete spotrebu energií vďaka online monitoringu heat2go.sk

Viac o heat2go

Súkromné Parkovanie

U nás máte možnosť si prikúpiť  k Vášmu bytu samostatnú garáž pre 1 automobil, takže Vaše auto bude vždy v bezpečí a nemusíte sa báť, že Vám ho niekto poškodí. Samozrejmosťou je možnosť kúpiť si len vonkajšie státie.

Samostatné kobky na podlaží pri byte

K 80% bytovým jednotkám prislúcha pivničná kobka priamo na podlaží pri vstupe do bytu. Pre mladé rodiny je to nesporná výhoda, vďaka ktorej môžu mať vždy po ruke napr. kočík a nezaberá Vám priestor v byte.

Detské ihrisko pod oknami

Pri bytovom dome bude vybudované malé detské ihrisko s oddychovou zónou, kde môžte nechať vyšantiť vaše deti na preliezkach alebo relaxovať pri čítaní kníh. Taktiež môžete stráviť so susedmi spoločný večer pri grilovaní.

Termíny výstavby

Predpokladané zahájenie výstavby

Predpokladaný začiatok výstavby je v 2. kvartáli 2019.

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Chcete si dohodnúť stretnutie a dozvedieť sa viac informácií o projekte SEKO komplex. Radi Vám predstavíme našu ponuku bytov pri osobnom kontakte.

+421 905 606 656

info@sekokomplex.sk

Zaujal vás Seko komplex?

Informujte sa

Nenašli ste všetky informácie na našej stránke? Napíšte nám a my Vám radi odpovieme.